Bastion Hotel Budapest
****
Bástya u. 20, Budapest, 1056, Hungary
Over 130,000 hotels worldwide
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Ceny od HUF 18,672
Bastion Hotel Budapest is a luxurious 4-star property conveniently located near the centre of Budapest. Local tourist attractions such as Eotvos Lorand University, Hungarian National Museum and Great Market Hall are not far from the hotel. Also easily within reach are Dohany Street Synagogue, Hungarian Jewish Museum and Archives and City Centre Budapest.

Facilities
Dining facilities at Bastion Hotel Budapest include a cafeteria. Other services: concierge services, dry cleaning/laundry service, elevator/lift and tours/ticket assistance.

Transportation/Parking facilities
Bastion Hotel Budapest offers transportation to/from the airport.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Bastion Hotel Budapest je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

  Letiště
  • Budapest, Hungary (BUD-Ferihegy Intl.) - 10.39 mi
  Muzea
  • Hungarian National Museum - 827 f
  • Jewish Museum & Archives - 0.71 mi
  • Jewish Museum and Archives of Hungary - 0.71 mi
  • Hungarian National Gallery - 1.05 mi
  • Ludwig Museum of Contemporary Art - 1.46 mi
==PASSWORD_RESET_MODAL==